O nás

Spoločnosť Doprex pôsobí na dopravnom trhu už viac ako 25 rokov, počas ktorých sme nazbierali natoľko cenné skúsenosti, aby sme vedeli splniť a zabezpečiť akúkoľvek prepravnú požiadavku našich spokojných už existujúcich, aj nových klientov. Nosnými piliermi spoločnosti Doprex sú rýchlosť, spoľahlivosť, presnosť, flexibilita a proklientský prístup.

Skúsený tím v oblasti dopravy a zasielateľstva pristupuje ku každej požiadavke individuálne a zodpovedne, a preto sme pripravení stať sa Vašim obchodným partnerom na cestách, vo vzduchu a mori. Pozdvihli sme našu dopravnú spoločnosť o level vyššie a popri cestnej preprave sme rozvinuli leteckú a námornú prepravu, preto sme jednou z najpružnejších a pohotových dopravno-špedičných spoločností.

Naša spoločnosť podrobne pozná aktuálne pravidlá obchodovania v rámci celej Európskej únie a Ruska. Žiadna požiadavka našich klientov pre nás nie je prekážkou, práve naopak výzvou posúvať sa stále vpred a poskytovať našim klientom a obchodným partnerom tie najkvalitnejšie služby na dopravnom trhu.

Dopravno - špedičná spoločnosť Doprex, spoľahnite sa.


Naša história


 • 2017 Expanzia do celého sveta

  Na leteckú a námornú prepravu máme nášho partnera, ktorý má pobočky po celom svete.

 • 2013 Letecká preprava

  Skompletizovali sme naše portólio a ponúkame už aj možnosť prepravy nákladnými lietadlami.

 • 2010 Námorná preprava

  Začali sme poskytovať prepravu nákladnými loďami.

 • 1990 Cestná nákladná doprava

  Začali sme poskytovať prepravu nákladnými autami.

 • 1989 Založenie spoločnosti

  Spoločnosť Doprex je dopravno – špedičnou spoločnosťou.